Készült: 2021.07.30.18:08:33 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Rácz Róbert

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
A/19148 Hol az aszfalt, betyárok? Rácz Róbert (Fidesz) 2006.01.30
H/14609 Az M3 - M35 autópályák elválási csomópontjának teljes és azonnali kiépítéséről Halász János (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Rácz Róbert (Fidesz) 2005.02.18
A/14386 Miért választ el az, aminek össze kell kötnie? Rácz Róbert (Fidesz) 2005.02.14
I/7531 Macskafogó 2003, Pesthidegkút, avagy miért is budapesti rendőrök üldözik egy szocialista képviselő cicáját? Rácz Róbert (Fidesz) 2003.12.17
K/2048 Mekkora összeget fizetett ki az Országgyűlés Hivatala Szili Katalin kéthetes ausztráliai és új-zélandi útjára? Rácz Róbert (Fidesz) 2003.01.29
K/1871 Részt vehet-e Hajdú-Bihar megye és Debrecen a svéd befektetők projekteiben? Arnóth Sándor (Fidesz), Halász János (Fidesz), Kiss Attila (Fidesz), Kocsis Róbert (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Láyer József (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Pálfi István (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Püski András (MDF), Rácz Róbert (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz) 2002.12.19