Készült: 2021.12.08.10:33:35 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Tokár István

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
4014/5 A mezőgazdasági szövetkezeti üzletrészről szóló 2000.évi CXLIV.törvény módosításáról Tokár István (MSZP) 2001.03.26
3991/8 A sor- és tartalékos katonai szolgálat teljesítése rendjének változásával érintett törvények módosításáról Dr. Molnár János (MSZP), Tokár István (MSZP) 2001.04.12
3740/13 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Tokár István (MSZP) 2001.03.05
3740/12 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Tokár István (MSZP) 2001.03.05
3740/11 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Tokár István (MSZP) 2001.03.05
3740/10 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Tokár István (MSZP) 2001.03.05
3740/9 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Tokár István (MSZP) 2001.03.05
3740/8 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Tokár István (MSZP) 2001.03.05
3740/7 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Tokár István (MSZP) 2001.03.05
3740/6 A fegyverekről, lőszerekről és lőterekről Tokár István (MSZP) 2001.03.05
2977/20 Az adókra, járulékokra, és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Tokár István (MSZP) 2000.09.04
2977/19 Az adókra, járulékokra, és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Tokár István (MSZP) 2000.09.04
2977/18 Az adókra, járulékokra, és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Tokár István (MSZP) 2000.09.04
2977/17 Az adókra, járulékokra, és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Tokár István (MSZP) 2000.09.04
2977/16 Az adókra, járulékokra, és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Tokár István (MSZP) 2000.09.04
2977/15 Az adókra, járulékokra, és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Tokár István (MSZP) 2000.09.04
2977/14 Az adókra, járulékokra, és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Tokár István (MSZP) 2000.09.04
2977/13 Az adókra, járulékokra, és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Tokár István (MSZP) 2000.09.04
2977/12 Az adókra, járulékokra, és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Tokár István (MSZP) 2000.09.04
2977/11 Az adókra, járulékokra, és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Tokár István (MSZP) 2000.09.04
2401/9 A gazdasági kamarák feladatainak átadásával összefüggő törvény módosításról Tokár István (MSZP) 2000.04.12
2401/8 A gazdasági kamarák feladatainak átadásával összefüggő törvény módosításról Tokár István (MSZP) 2000.04.12
2401/7 A gazdasági kamarák feladatainak átadásával összefüggő törvény módosításról Tokár István (MSZP) 2000.04.12
1758/16 Az épitett környezet alakításáról és védelméről szóló 1997.évi LXXVIII.tv.mód Tokár István (MSZP) 1999.11.11
1758/15 Az épitett környezet alakításáról és védelméről szóló 1997.évi LXXVIII.tv.mód Tokár István (MSZP) 1999.11.11
1610/10 A gazdasági kamarákról. Tokár István (MSZP) 1999.11.08
1610/9 A gazdasági kamarákról. Tokár István (MSZP) 1999.11.08
1610/8 A gazdasági kamarákról. Tokár István (MSZP) 1999.11.08
1610/7 A gazdasági kamarákról. Tokár István (MSZP) 1999.11.08
1501/13 Az adókra, járulékokra és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Tokár István (MSZP) 1999.09.06
1292/4 A külföldi fegyveres erőknek a délszláv válság nyomán kialakult humanitárius szükséghelyzet megoldásában történő segítségnyujtás céljából a Magyar Köztársaság területén történő áthaladásáról Tokár István (MSZP) 1999.06.14
1267/3 Az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálatról szóló 1991.évi XI.tv. módosítás Tokár István (MSZP) 1999.06.14
995/32 A szakképzési hozzájárulásról és a szakképzés fejlesztésének támogatásáról szóló 1996.évi LXXVII.törvény módosításáról Göndör István (MSZP), Farkas Imre (MSZP), Tokár István (MSZP) 1999.05.04
202/30 A jövedéki adóról és a jövedéki termékek forgalmazásának különös szabályairól szóló 1997.évi CIII.törvény módosításáról Jauernik István (MSZP), Tokár István (MSZP), Herbály Imre (MSZP) 1998.10.20
46/11 A hadigondozásról szóló 1994.évi XLV.törvény módosításáról Jauernik István (MSZP), Tokár István (MSZP), Mádai Péter (SZDSZ) 1998.09.30
46/9 A hadigondozásról szóló 1994.évi XLV.törvény módosításáról Jauernik István (MSZP), Mádai Péter (SZDSZ), Göndör István (MSZP), Tokár István (MSZP) 1998.09.28
46/8 A hadigondozásról szóló 1994.évi XLV.törvény módosításáról Jauernik István (MSZP), Mádai Péter (SZDSZ), Göndör István (MSZP), Tokár István (MSZP) 1998.09.28
46/7 A hadigondozásról szóló 1994.évi XLV.törvény módosításáról Jauernik István (MSZP), Mádai Péter (SZDSZ), Göndör István (MSZP), Tokár István (MSZP) 1998.09.28