Készült: 2020.08.06.18:54:48 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Az Ifjúsági és sportbizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.17.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ifjúsági bizottság


Az Ifjúsági és sportbizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Csontos János (MSZP) Alelnök 2002.07.03. 2006.05.15.  
Érsek Zsolt (MSZP) Tag 2002.07.03. 2006.05.15.  
Tóbiás József (MSZP) Tag 2002.07.03. 2006.05.15.