Készült: 2020.11.28.20:50:40 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Nemzetbiztonsági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1998.06.25.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Nemzetbiztonsági bizottság tagjai változásának elrejtése

Nemzetbiztonsági bizottság tagjainak változásai (15 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Keleti György (MSZP) Elnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) Alelnök 1999.10.01. 2001.10.16. Dr. Mikes Éva (Fidesz)
Dr. Kövér László (Fidesz) 1 Alelnök 2001.10.16. 2002.05.14. Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
Dr. Mikes Éva (Fidesz) Alelnök 1998.06.25. 1999.07.01.  
Dr. Fazekas Sándor (Fidesz) Tag 2001.10.16. 2002.05.14. Szalai Annamária (Fidesz)
Kosztolányi Dénes (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2001.10.16.  
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1999.10.01.  
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) Tag 2001.10.16. 2002.05.14.  
Nyitray András (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Répássy Róbert (Fidesz) Tag 1999.10.19. 2002.05.14. Dr. Szabó Attila (független)
Sasvári Szilárd (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Szabó Attila (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1999.09.07.  
Szalai Annamária (Fidesz) Tag 1999.07.01. 2001.10.16. Dr. Mikes Éva (Fidesz)
Antalóczy Attila (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Juhász Ferenc (MSZP) Tag 2001.09.04. 2002.05.14. Vancsik Zoltán (MSZP)
Nikolits István (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Tóth Károly (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Vancsik Zoltán (MSZP) Tag 1998.06.25. 2001.08.17.  
Lengyel János (FKGP) Tag 2001.10.16. 2002.05.14. Dr. Torgyán Józsefné Cseh Mária (független)
Dr. Torgyán Józsefné Cseh Mária (FKGP) Tag 1998.06.25. 2001.09.19.  
Dr. Hack Péter (SZDSZ) Tag 2000.09.26. 2002.05.14. Dr. Világosi Gábor (SZDSZ)
Dr. Világosi Gábor (SZDSZ) Tag 1998.06.25. 2000.09.26.  
Dr. Horváth Balázs (MDF) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
ifj Hegedűs Loránt (MIÉP) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Dr. Szabó Attila (független) Tag 1999.09.08. 1999.09.27.  
Dr. Torgyán Józsefné Cseh Mária (független) Tag 2001.09.20. 2001.10.16.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Nemzetbiztonsági bizottság Fidesz 6 40.00%
MSZP 5 33.33%
FKGP 1 6.67%
SZDSZ 1 6.67%
MDF 1 6.67%
MIÉP 1 6.67%
Összesen 15 100.00%

Nemzetbiztonsági bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok