Készült: 2019.10.17.06:09:04 Dinamikus lap

Mádi László

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 Fidesz 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 Fidesz 1990.05.02. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 Fidesz frakcióvez. h. 2006.02.07. 2006.02.07.
Fidesz frakcióvez. h. 2003.03.10. 2003.03.10.
1998-2002 Fidesz frakcióvez. h. 1998.12.28. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 2.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területi lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Költségvetési, pénzügyi és számvevőszéki bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   Európai ügyek albizottsága
Tag 2006.07.11. 2010.05.13.
2002-2006 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 2002.05.27. 2006.05.15.
   Közmédiumok gazdálkodását ellenőrző albizottság
Tag 2002.07.04. 2003.05.14.
1998-2002 Költségvetési és pénzügyi bizottság Alelnök 1998.06.25. 2001.08.01.
   Európai integrációs albizottság
Alelnök 1998.10.21. 2001.06.30.
   Az Országos Rádió és Televízió Testület 1998. és 1999. évi költségvetési törvényjavaslatát előkészítő albizottság
Elnök 1998.10.21. 2001.06.30.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 1998.06.25. 2001.07.31.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1999.03.16. 2001.07.31.
1994-98 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 1995.12.01. 1996.07.02.
Gazdasági bizottság Tag 1994.06.28. 1995.09.04.
Gazdasági bizottság Tag 1996.07.03. 1998.06.17.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 Költségvetési, adó- és pénzügyi bizottság Tag 1992.10.13. 1994.02.07.
Szociális, családvédelmi és egészségügyi bizottság Tag 1990.05.03. 1992.10.13.
Szociális, családvédelmi és egészségügyi bizottság Tag 1994.02.08. 1994.06.27.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 71 38
2002-2006 191 76
1998-2002 11 345

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 85    
2002-2006 137    
1998-2002 182 2  


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
okleveles közgazdász Marx Károly Közgazdaságtudományi Egyetem   1988

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol felsőfokú A
angol középfokú B