Készült: 2019.10.21.03:03:26 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: L. Simon László (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10096/2 A közigazgatási bürokráciacsökkentés keretében egyes adminisztratív kötelezettségek megszüntetésével összefüggő törvénymódosításokról L. Simon László (Fidesz) 2016.04.13
6955/3 A vad védelmével, a vadgazdálkodással, valamint a vadászattal összefüggő egyes törvények módosításáról L. Simon László (Fidesz) 2015.11.03
4884/5 Magyarország 2016. évi központi költségvetésének megalapozásáról L. Simon László (Fidesz) 2015.05.29
4730/485 Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről L. Simon László (Fidesz) 2015.05.29
4730/478 Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről L. Simon László (Fidesz), Tessely Zoltán (Fidesz) 2015.05.29
1794/406 Magyarország 2015. évi központi költségvetéséről L. Simon László (Fidesz), Dr. Hoppál Péter (Fidesz), Lezsák Sándor (Fidesz) 2014.11.20
1794/404 Magyarország 2015. évi központi költségvetéséről L. Simon László (Fidesz), Dr. Hoppál Péter (Fidesz) 2014.11.20
1794/402 Magyarország 2015. évi központi költségvetéséről Lezsák Sándor (Fidesz), L. Simon László (Fidesz), Dr. Hoppál Péter (Fidesz) 2014.11.20
1794/401 Magyarország 2015. évi központi költségvetéséről L. Simon László (Fidesz), Dr. Hoppál Péter (Fidesz) 2014.11.20
1794/399 Magyarország 2015. évi központi költségvetéséről L. Simon László (Fidesz), Dr. Hoppál Péter (Fidesz) 2014.11.20
467/3 A reklámadóról szóló 2014. évi XXII. törvény eltérő szöveggel való hatálybalépéséről és azzal összefüggő egyes adótörvények módosításáról L. Simon László (Fidesz) 2014.06.30
263/2 Egyes törvényeknek a kormányzati szerkezetalakítással összefüggő módosításáról L. Simon László (Fidesz) 2014.06.24
154/6 A reklámadóról L. Simon László (Fidesz) 2014.06.10
154/3 A reklámadóról L. Simon László (Fidesz) 2014.06.10