Készült: 2020.08.11.21:08:22 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Kábítószerügyi eseti bizottság
Típus eseti
Létrehozás 2007.03.07.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Kábítószerügyi eseti bizottság tagjai változásának elrejtése

Kábítószerügyi eseti bizottság tagjainak változásai (8 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Winkfein Csaba (MSZP) Elnök 2007.03.07. 2010.05.13.  
Dr. Spiák Ibolya (Fidesz) Alelnök 2007.03.07. 2010.05.13.  
Pettkó András (MDF) Alelnök 2007.03.07. 2009.03.19.  
Halmai Gáborné (MSZP) Tag 2007.03.07. 2010.05.13.  
Dr. Tóth István (MSZP) Tag 2007.03.07. 2010.05.13.  
Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz) Tag 2007.03.07. 2010.05.13.  
Dr. Hoffmann Rózsa (KDNP) Tag 2007.04.02. 2008.03.17. Soltész Miklós (KDNP)
Móring József Attila (KDNP) Tag 2008.03.17. 2010.05.13. Dr. Hoffmann Rózsa (KDNP)
Soltész Miklós (KDNP) Tag 2007.03.07. 2007.04.02.  
Gusztos Péter (SZDSZ) Tag 2007.03.07. 2010.05.13.  
Pettkó András (független) Tag 2009.05.11. 2010.05.13.  


Kábítószerügyi eseti bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Kábítószerügyi eseti bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok