Készült: 2020.04.03.07:34:54 Dinamikus lap

Nem önálló irományok 2010-2014

Paraméterek:
Iromány száma: T/11113 A halgazdálkodásról és a hal védelméről

Nem önálló irományok
Legutolsó nem önálló iromány száma: 11113/57
Irsz. Típus Benyújtás Benyújtó Mód.jav. előzménye Új Állapot Megjegyzés
11113/1 bizottsági ajánlás általános vita megkezdéséhez 2013.05.21 Mezőgazdasági bizottság        
11113/2 módosító javaslat 2013.05.21 Boldog István (Fidesz)        
11113/3 módosító javaslat 2013.05.21 Boldog István (Fidesz)        
11113/4 módosító javaslat 2013.05.23 Pál Béla (MSZP), Gőgös Zoltán (MSZP)        
11113/5 módosító javaslat 2013.05.23 Pál Béla (MSZP), Gőgös Zoltán (MSZP)        
11113/6 módosító javaslat 2013.05.23 Pál Béla (MSZP), Gőgös Zoltán (MSZP)        
11113/7 módosító javaslat 2013.05.23 Pál Béla (MSZP), Gőgös Zoltán (MSZP)        
11113/8 módosító javaslat 2013.05.23 Pál Béla (MSZP), Gőgös Zoltán (MSZP)        
11113/9 módosító javaslat 2013.05.23 Pál Béla (MSZP), Gőgös Zoltán (MSZP)        
11113/10 módosító javaslat 2013.05.23 Pál Béla (MSZP), Gőgös Zoltán (MSZP)        
11113/11 módosító javaslat 2013.05.23 Pál Béla (MSZP), Gőgös Zoltán (MSZP)        
11113/12 módosító javaslat 2013.05.23 Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz)        
11113/13 módosító javaslat 2013.05.23 Sági István (Fidesz)        
11113/14 módosító javaslat 2013.05.23 Zsigó Róbert (Fidesz), Font Sándor (Fidesz), Dr. Tóth József (Fidesz)        
11113/15 módosító javaslat 2013.05.23 Zsigó Róbert (Fidesz), Font Sándor (Fidesz), Dr. Tóth József (Fidesz)        
11113/16 módosító javaslat 2013.05.23 Sági István (Fidesz)        
11113/17 módosító javaslat 2013.05.23 Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Farkas Zoltán (Fidesz)        
11113/18 módosító javaslat 2013.05.23 Vágó Gábor (független)
2013.05.31.: Lengyel Szilvia (független)
       
11113/19 módosító javaslat 2013.05.23 Vágó Gábor (független)
2013.05.31.: Lengyel Szilvia (független)
       
11113/20 módosító javaslat 2013.05.23 Vágó Gábor (független)
2013.05.31.: Lengyel Szilvia (független)
       
11113/21 módosító javaslat 2013.05.23 Vágó Gábor (független)
2013.05.31.: Lengyel Szilvia (független)
       
11113/22 módosító javaslat 2013.05.23 Vágó Gábor (független)
2013.05.31.: Lengyel Szilvia (független)
       
11113/23 módosító javaslat 2013.05.23 Farkas Zoltán (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz)     visszavonva  
11113/24 módosító javaslat 2013.05.23 Farkas Zoltán (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz)        
11113/25 módosító javaslat 2013.05.23 Kepli Lajos (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Baráth Zsolt (Jobbik), Zakó László (Jobbik)        
11113/26 módosító javaslat 2013.05.23 Kepli Lajos (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Baráth Zsolt (Jobbik), Zakó László (Jobbik)        
11113/27 módosító javaslat 2013.05.23 Kepli Lajos (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Baráth Zsolt (Jobbik), Zakó László (Jobbik)        
11113/28 módosító javaslat 2013.05.23 Kepli Lajos (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Baráth Zsolt (Jobbik), Zakó László (Jobbik)        
11113/29 módosító javaslat 2013.05.23 Kepli Lajos (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Baráth Zsolt (Jobbik), Zakó László (Jobbik)        
11113/30 módosító javaslat 2013.05.23 Kepli Lajos (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Baráth Zsolt (Jobbik), Zakó László (Jobbik)        
11113/31 módosító javaslat 2013.05.23 Kepli Lajos (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Baráth Zsolt (Jobbik), Zakó László (Jobbik)        
11113/32 módosító javaslat 2013.05.23 Magyar Zoltán (Jobbik), Baráth Zsolt (Jobbik), Kepli Lajos (Jobbik), Zakó László (Jobbik)        
11113/33 módosító javaslat 2013.05.23 Magyar Zoltán (Jobbik), Baráth Zsolt (Jobbik), Kepli Lajos (Jobbik), Zakó László (Jobbik)        
11113/34 módosító javaslat 2013.05.23 Magyar Zoltán (Jobbik), Baráth Zsolt (Jobbik), Kepli Lajos (Jobbik), Zakó László (Jobbik)        
11113/35 módosító javaslat 2013.05.23 Magyar Zoltán (Jobbik), Baráth Zsolt (Jobbik), Kepli Lajos (Jobbik), Zakó László (Jobbik)        
11113/36 módosító javaslat 2013.05.23 Magyar Zoltán (Jobbik), Baráth Zsolt (Jobbik), Kepli Lajos (Jobbik), Zakó László (Jobbik)        
11113/37 módosító javaslat 2013.05.23 Baráth Zsolt (Jobbik), Kepli Lajos (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Zakó László (Jobbik)        
11113/38 módosító javaslat 2013.05.23 Baráth Zsolt (Jobbik), Kepli Lajos (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Zakó László (Jobbik)        
11113/39 módosító javaslat 2013.05.23 Baráth Zsolt (Jobbik), Kepli Lajos (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Zakó László (Jobbik)        
11113/40 módosító javaslat 2013.05.23 Dr. Szűcs Lajos (Fidesz), Farkas Zoltán (Fidesz)     visszavonva  
11113/41 módosító javaslat 2013.05.23 Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz)        
11113/42 módosító javaslat 2013.05.23 Baráth Zsolt (Jobbik)        
11113/43 módosító javaslat 2013.05.23 Baráth Zsolt (Jobbik), Jámbor Nándor (Jobbik)        
11113/44 bizottsági ajánlás részletes vita megkezdéséhez 2013.05.27 Mezőgazdasági bizottság, Fenntartható fejlődés bizottsága, Sport- és turizmusbizottság        
11113/45 kapcsolódó módosító javaslat 2013.05.27 Pál Béla (MSZP), Gőgös Zoltán (MSZP), Szabó Imre (MSZP), Dr. Ipkovich György (MSZP), Horváth András Tibor (MSZP) 11113/7      
11113/46 kapcsolódó módosító javaslat 2013.05.27 Dr. Józsa István (MSZP) 11113/18      
11113/47 kapcsolódó módosító javaslat 2013.05.27 Farkas Zoltán (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 11113/24      
11113/48 kapcsolódó módosító javaslat 2013.05.27 Farkas Zoltán (Fidesz), Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 11113/40   visszavonva  
11113/49 kapcsolódó módosító javaslat 2013.05.28 Zsigó Róbert (Fidesz), Font Sándor (Fidesz), Dr. Tóth József (Fidesz) 11113/14      
11113/50 kapcsolódó módosító javaslat 2013.05.28 Szabó Rebeka (független), Jávor Benedek (független) 11113/8      
11113/51 kapcsolódó módosító javaslat 2013.05.28 Szabó Rebeka (független), Jávor Benedek (független) 11113/12      
11113/52 kiegészítő bizottsági ajánlás 2013.05.29 Mezőgazdasági bizottság, Fenntartható fejlődés bizottsága, Sport- és turizmusbizottság        
11113/53 támogatott sor 2013.05.30 kormány (közigazgatási és igazságügyi miniszter)        
11113/54 egységes javaslat 2013.06.06 kormány (vidékfejlesztési miniszter)        
11113/55 zárószavazás előtti módosító javaslat 2013.06.07 kormány (vidékfejlesztési miniszter)        
11113/56 bizottsági ajánlás záró vitához 2013.06.10 Alkotmányügyi bizottság        
11113/57 a köztársasági elnöknek aláírásra megküldött törvény szövege 2013.06.15 az Országgyűlés elnöke        
<< 1 >>
Összesen: 57