Készült: 2019.10.20.04:42:07 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Külügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1998.06.25.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Külügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Külügyi bizottság tagjainak változásai (26 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Szent-Iványi István (SZDSZ) Elnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Balla Mihály (Fidesz) Alelnök 1999.10.01. 2002.05.14. Rockenbauer Zoltán (Fidesz)
Rockenbauer Zoltán (Fidesz) Alelnök 1998.06.25. 1999.09.10.  
Dr. Surján László (Fidesz) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Molnár Gyula (MSZP) Alelnök 1998.06.25. 2001.02.13.  
Szabó Vilmos (MSZP) Alelnök 2001.02.13. 2002.05.14. Molnár Gyula (MSZP)
Balla Mihály (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1999.10.01.  
Dr. Braun Márton (Fidesz) Tag 1999.10.01. 2001.01.01. Balla Mihály (Fidesz)
Búsi Lajos (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Gógl Árpád (Fidesz) Tag 2001.01.01. 2002.05.14. Dr. Braun Márton (Fidesz)
Dr. Gyuga Pál (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1998.12.28.  
Gyürk András (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2000.02.29.  
Gyürk András (Fidesz) Tag 2000.05.02. 2002.05.14. Dr. Simicskó István (Fidesz)
Molnár Róbert (Fidesz) Tag 2001.10.15. 2002.05.14.  
Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Pósán László (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Potápi Árpád (Fidesz) 1 Tag 2000.02.29. 2002.05.14. Gyürk András (Fidesz)
Dr. Simicskó István (Fidesz) Tag 1998.12.28. 2000.05.02. Dr. Gyuga Pál (Fidesz)
Szalai Annamária (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1999.06.15.  
Zsigó Róbert (Fidesz) Tag 1999.06.15. 2002.05.14. Szalai Annamária (Fidesz)
Bársony András (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Faragó Péter (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Kocsi László (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Molnár Gyula (MSZP) Tag 2001.02.13. 2002.05.14.  
Dr. Solymosi József (MSZP) Tag 2001.02.13. 2002.05.14. Dr. Szabó Zoltán (MSZP)
Szabados Tamás (MSZP) Tag 2000.02.08. 2002.05.14. Dr. Szűrös Mátyás (MSZP)
Szabó Vilmos (MSZP) Tag 1998.06.25. 2001.02.13.  
Dr. Szabó Zoltán (MSZP) Tag 1998.06.25. 2001.02.13.  
Dr. Szűrös Mátyás (MSZP) Tag 1998.06.25. 2000.02.08.  
Dr. Tabajdi Csaba (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Csúcs László (FKGP) Tag 2001.10.16. 2002.05.14.  
Dr. Czira Szabolcs (FKGP) Tag 1999.06.01. 2002.05.14. Molnár Róbert (FKGP)
Dr. Hegedűs Mihály (FKGP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Molnár Róbert (FKGP) Tag 1998.06.25. 1999.06.01.  
Pallag László (FKGP) Tag 1998.06.25. 2001.09.19.  
Dr. Simon Miklós (FKGP) Tag 1998.06.25. 2001.04.16.  
Dr. Eörsi Mátyás (SZDSZ) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Csapody Miklós (MDF) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Kelemen András (MDF) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Bogdán Emil (MIÉP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Molnár Róbert (független) Tag 2001.04.17. 2001.10.14.  
Pallag László (független) Tag 2001.09.20. 2001.10.16.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Külügyi bizottság Fidesz 10 38.46%
MSZP 8 30.77%
FKGP 3 11.54%
SZDSZ 2 7.69%
MDF 2 7.69%
MIÉP 1 3.85%
Összesen 26 100.00%

Külügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Külügyi bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok