Készült: 2019.11.19.06:18:05 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Szociális és családügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Szociális és családügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Szociális és családügyi bizottság tagjainak változásai (22 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1 Elnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Korózs Lajos (MSZP) Alelnök 2003.09.15. 2004.10.25. Kósáné Dr. Kovács Magda (MSZP)
Kósáné Dr. Kovács Magda (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2003.09.15.  
Török Zsolt (MSZP) Alelnök 2004.10.25. 2006.05.15. Korózs Lajos (MSZP)
Dr. Szabó Erika (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Béki Gabriella (SZDSZ) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Botka Lajosné (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.11.26.  
Dr. Garai István Levente (MSZP) Tag 2004.08.27. 2006.05.15. Kósáné Dr. Kovács Magda (MSZP)
Gazdag János (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.10.25.  
Horváth Csaba (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.11.26.  
Kapás Zsolt (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15. Gazdag János (MSZP)
Dr. Kapolyi László (MSZP) Tag 2002.11.26. 2003.06.23. Botka Lajosné (MSZP)
Kárpáti Zsuzsa (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Karsai József (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Korózs Lajos (MSZP) Tag 2002.05.15. 2003.09.15.  
Kósáné Dr. Kovács Magda (MSZP) Tag 2003.09.15. 2004.07.14. Korózs Lajos (MSZP)
Dr. Nyul István (MSZP) Tag 2002.11.26. 2006.05.15. Horváth Csaba (MSZP)
Pál Tibor (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Dr. Schvarcz Tibor (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Szabados Ákos (MSZP) Tag 2003.06.23. 2006.05.15. Dr. Kapolyi László (MSZP)
Szűcs Erika (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15. Török Zsolt (MSZP)
Török Zsolt (MSZP) Tag 2002.06.04. 2004.10.25. Pál Tibor (MSZP)
Vargáné Kerékgyártó Ildikó (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Vidorné dr. Szabó Györgyi (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Firtl Mátyás (Fidesz) Tag 2005.07.04. 2006.05.15. Tasó László (Fidesz)
Fülöp István (Fidesz) Tag 2005.05.15. 2006.05.15. Pichler Imre László (független)
Horváthné Stukics Erzsébet (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Imre Zsolt (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Lázár János (Fidesz) 1 Tag 2004.10.18. 2004.11.29. Szűcs Lajos (Fidesz) 1
Pálfi István (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2004.07.18.  
Dr. Simon Miklós (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Soltész Miklós (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Steinerné Vasvári Éva (Fidesz) Tag 2004.11.29. 2006.05.15. Dr. Lázár János (Fidesz) 1
Szűcs Lajos (Fidesz) 1 Tag 2002.05.15. 2004.10.18.  
Tasó László (Fidesz) Tag 2004.08.27. 2005.07.04. Pálfi István (Fidesz)
Dr. Csáky András (MDF) Tag 2002.05.15. 2004.12.20.  
Pichler Imre László (MDF) Tag 2002.05.15. 2004.11.08.  
Sisák Imre János (MDF) Tag 2004.12.20. 2006.05.15. Dr. Csáky András (MDF)
Fülöp István (független) Tag 2004.12.20. 2005.05.14. Pichler Imre László (független)
Pichler Imre László (független) Tag 2004.11.08. 2004.12.20.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Szociális és családügyi bizottság MSZP 11 50.00%
Fidesz 9 40.91%
SZDSZ 1 4.55%
MDF 1 4.55%
Összesen 22 100.00%

Szociális és családügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok