Készült: 2019.11.18.07:10:28 Dinamikus lap

Dr. Lukács Tamás

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 KDNP 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 KDNP 2006.05.16. 2010.05.13.
1990-94 KDNP 1990.05.02. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2010-2014 KDNP frakcióvez. h. 2010.05.20. 2014.05.05.
2006-2010 KDNP frakcióvez. h. 2007.06.18. 2010.05.13.
KDNP frakcióvez. h. 2007.04.03. 2007.04.03.
KDNP frakcióvez. h. 2007.03.13. 2007.03.13.
KDNP frakcióvez. h. 2007.02.20. 2007.02.20.
KDNP frakcióvez. h. 2006.07.10. 2006.07.11.

Tisztségek
Tisztség tól ig
Független Rendészeti Panasztestület elnöke 2014.02.13.  

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Heves megye területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Országos lista 2006.05.16. 2010.05.13.
1990-94   Heves megye területi lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 7 44
2006-2010 27 116

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 63    
2006-2010 79 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1976