Készült: 2020.06.05.15:53:26 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

A Mezőgazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.06.30.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


A Mezőgazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (8 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Orosz Sándor (MSZP) Elnök 1998.06.30. 2002.05.14.  
Czerván György (Fidesz) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Szabó Ferenc (Fidesz) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Tóth András (Fidesz) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Pásztohy András (MSZP) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Koppánné Dr. Kertész Margit (FKGP) Tag 1998.06.30. 2001.11.15.  
T. Asztalos Ildikó (SZDSZ) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Dr. Medgyasszay László (MDF) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Szabó Lukács (MIÉP) Tag 1998.06.30. 1998.12.06.  
Koppánné Dr. Kertész Margit (független) Tag 2001.11.16. 2002.05.14.  
Szabó Lukács (független) Tag 1998.12.07. 1998.12.28.  


A Mezőgazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése