Készült: 2020.09.30.02:50:54 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.10.17.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Alkotmányügyi bizottság


Az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjai változásának megjelenítése
 
Az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 3 1/2009 2009.06.09. Határozatképes 2:45
2 2 1/2008 2008.05.20. Határozatképes 1:00
3 1 1/2007 2007.06.05. Határozatképes 0:30