Készült: 2020.05.28.21:44:35 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Mezőgazdasági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1998.06.25.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Mezőgazdasági bizottság tagjai változásának elrejtése

Mezőgazdasági bizottság tagjainak változásai (27 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Farkas Sándor (Fidesz) Elnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Bebes István (Fidesz) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Orosz Sándor (MSZP) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Csatári József (FKGP) Alelnök 1998.06.25. 2001.10.16.  
Hanó Miklós (FKGP) Alelnök 2001.10.16. 2002.05.14. Csatári József (FKGP)
Czerván György (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Glattfelder Béla (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2000.02.08.  
Dr. Györkös Péter (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Járvás István (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Pap János (Fidesz) Tag 2000.02.08. 2002.05.14. Glattfelder Béla (Fidesz)
Szabó Ferenc (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Szabó József Andor (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Tóth András (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Gráf József (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Karakas János (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Lakatos András (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Németh Imre (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Pásztohy András (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Simon József (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Zatykó János (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Csatári József (FKGP) Tag 2001.10.16. 2002.05.14. Hanó Miklós (FKGP)
Hanó Miklós (FKGP) Tag 1998.06.25. 2001.10.15.  
Koppánné Dr. Kertész Margit (FKGP) Tag 1998.06.25. 2001.11.15.  
Zsikla Győző (FKGP) Tag 1998.06.25. 2001.09.19.  
Dr. Kis Zoltán (SZDSZ) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
T. Asztalos Ildikó (SZDSZ) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Font Sándor (MDF) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Medgyasszay László (MDF) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Kapronczi Mihály (MIÉP) Tag 1998.12.28. 2002.05.14. Szabó Lukács (független)
Szabó Lukács (MIÉP) Tag 1998.06.25. 1998.12.06.  
Koppánné Dr. Kertész Margit (független) Tag 2001.11.16. 2002.05.14.  
Dr. Kupa Mihály (független) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Szabó Lukács (független) Tag 1998.12.07. 1998.12.28.  
Zsikla Győző (független) Tag 2001.09.20. 2002.05.14.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Mezőgazdasági bizottság Fidesz 9 33.33%
MSZP 8 29.63%
FKGP 2 7.41%
SZDSZ 2 7.41%
MDF 2 7.41%
MIÉP 1 3.70%
független 3 11.11%
Összesen 27 100.00%

Mezőgazdasági bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Agrárpiaci és szabályozási albizottság 1998.06.30. 2002.05.14. V. 515.
EU-csatlakozási és külkereskedelmi albizottság 1998.06.30. 2002.05.14. V. em. 515
A Mezőgazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) 1998.06.30. 2002.05.14. V. 515.
Vidékfejlesztési albizottság 1998.11.03. 2002.05.14. V. em. 515
Földhő albizottság 1998.12.09. 2002.05.14. V. em. 515
Erdészeti albizottság 1999.06.09. 2002.05.14. V. em. 515

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok