Készült: 2019.12.14.02:31:13 Dinamikus lap

Dr. Vojnik Mária

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2008.03.03. 2008.03.04.
MSZP frakcióvez. h. 2007.06.04. 2007.06.06.
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2002.12.17. 2002.12.18.
1998-2002 MSZP frakcióvez. h. 1999.09.06. 2000.12.31.

Tisztségek
Tisztség tól ig
egészségügyi minisztériumi államtitkár 2009.04.21. 2010.05.29.
egészségügyi minisztériumi államtitkár 2008.05.01. 2009.04.15.
egészségügyi minisztériumi politikai államtitkár 2004.10.21. 2006.06.08.
egészségügyi, szociális és családügyi minisztériumi politikai államtitkár 2003.09.15. 2004.10.20.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.09. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 1.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 1.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 1.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 2 279
2002-2006 10 74
1998-2002 19 375

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 211    
2002-2006 252 1  
1998-2002 240    


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
orvos Debreceni Orvostudományi Egyetem Általános Orvosi Kar 1976

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási