Készült: 2019.12.08.10:06:59 Dinamikus lap

Gulyás József

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 SZDSZ 2006.05.16. 2009.12.04.
független 2009.12.05. 2010.05.13.
2002-2006 SZDSZ 2002.05.15. 2006.05.15.
1994-98 SZDSZ 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 SZDSZ 1990.05.02. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 SZDSZ frakcióvez. h. 2008.05.13. 2009.12.04.
2002-2006 SZDSZ frakcióvez. h. 2003.10.20. 2006.05.15.
1990-94 SZDSZ frakciótitkár 1991.02.01. 1991.12.31.

Tisztségek
Tisztség tól ig
jegyző 2007.09.24. 2009.12.04.
jegyző 1997.10.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Pest megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Országos lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Országos lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2006.05.30. 2009.02.16.
Mezőgazdasági bizottság Tag 2009.12.07. 2010.05.13.
Honvédelmi és rendészeti bizottság Tag 2007.09.17. 2007.10.29.
Nemzetbiztonsági bizottság Tag 2006.05.30. 2009.12.04.
Az "Együtt Egymásért, Egy-másért Alapítvány" működésének nemzetbiztonsági kockázatát vizsgáló bizottság Tag 2007.11.05. 2008.02.03.
2002-2006 Önkormányzati bizottság Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2002.06.17. 2006.05.15.
Kulturális és sajtó bizottság Tag 2002.05.15. 2002.06.04.
Vizsgálóbizottság "a Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete által feltárt brókerbotránynak, ezen belül különösen a Pannonplast Rt. részvényeinek megvásárlása körülményeinek, a K & H Equities Rt.-nél történt milliárdos sikkasztásnak, a Britton cégcsoportnak a tranzakcióban betöltött szerepének, a Medgyessy Péter által elnökölt Inter-Európa Bank Rt.-ben történt pénzmosásnak és az egész botránysorozattal kapcsolatos kormányzati és kormánypárti politikusok érintettségének kivizsgálására" Tag 2003.10.20. 2004.04.20.
Nemzetbiztonsági bizottság Tag 2002.06.11. 2006.05.15.
1994-98 Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 Önkormányzati, közigazgatási, belbiztonsági és rendőrségi bizottság Tag 1992.02.18. 1994.06.27.
Választási és mandátumvizsgáló bizottság Titkár 1991.02.19. 1992.02.18.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 56 96
2002-2006 56 272

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 136 35  
2002-2006 121    


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Pest Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés alelnök 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
tanár Bessenyei György Tanárképző Főiskola   1988
  Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar 1992