Készült: 2020.09.29.02:53:18 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az elmúlt nyolc év kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.08.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Fenntartható fejlődés bizottsága


Az elmúlt nyolc év kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Bácskai János (Fidesz) Elnök 2010.06.15. 2010.10.20.  
Dr. Aradszki András (KDNP) Elnök 2010.10.20. 2014.05.05.  
Baracskai József (MSZP) Alelnök 2010.07.05. 2010.10.11.  
Kepli Lajos (Jobbik) 1 Alelnök 2013.05.06. 2014.05.05.  
Dr. Bácskai János (Fidesz) Tag 2010.10.20. 2014.05.05.  
Fülöp István (Fidesz) Tag 2010.06.15. 2012.12.31.  
Kepli Lajos (Jobbik) 1 Tag 2010.06.15. 2013.05.06.  
Dr. Aradszki András (KDNP) Tag 2010.06.15. 2010.10.20.  
Dr. Nagy Andor (KDNP) Tag 2010.06.15. 2013.08.22.  


Az elmúlt nyolc év kormányzati visszaéléseit vizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése