Készült: 2020.09.19.16:02:42 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Olimpiai albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2001.06.14.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Olimpiai albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Domokos László (Fidesz) Elnök 2001.06.14. 2001.09.04.  
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz) Elnök 2001.10.09. 2002.05.14. Domokos László (Fidesz)
Várkonyi András (Fidesz) Tag 2001.06.14. 2002.05.14.  
Kovács Tibor (MSZP) Tag 2001.06.14. 2002.05.14.  
Dr. Tímár György (FKGP) Tag 2001.06.14. 2002.05.14.  
Szalay Gábor (SZDSZ) Tag 2001.06.14. 2002.05.14.  
Herényi Károly (MDF) Tag 2001.06.14. 2002.05.14.  
Dr. Gidai Erzsébet (MIÉP) Tag 2001.06.14. 2002.01.20.  
Dr. Gidai Erzsébet (független) Tag 2002.01.21. 2002.05.14.  


Olimpiai albizottság üléseinek megjelenítése