Készült: 2020.10.30.19:50:27 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.17.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Önkormányzati bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Mester László (MSZP) Elnök 2002.06.17. 2006.05.15.  
Hajdu László (MSZP) Tag 2002.06.17. 2006.05.15.  
Papp József (MSZP) Tag 2002.06.17. 2006.05.15.  
Básthy Tamás (Fidesz) Tag 2002.06.17. 2003.06.23.  
Dr. Bóka István (Fidesz) Tag 2003.09.09. 2006.05.15. Básthy Tamás (Fidesz)
Nagy Kálmán (Fidesz) Tag 2002.06.17. 2006.05.15.  
Gulyás József (SZDSZ) Tag 2002.06.17. 2006.05.15.  
Dr. Gémesi György (MDF) Tag 2002.06.17. 2006.05.15.