Készült: 2021.07.27.19:36:37 Dinamikus lap

Dr. Trócsányi László

Képviselő fényképe

Tisztségek
Tisztség tól ig
igazságügyi miniszter 2018.05.18. 2019.06.30.
igazságügyi miniszter 2014.06.06. 2018.05.17.

Európai Parlamenti képviselő
EP frakció tól ig Delegáló párt Ki helyett
függetlenek 2021.03.05.   Fidesz-Magyar Polgári Szövetség - Keresztény Demokrata Néppárt  
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) Képviselőcsoport 2019.07.02. 2021.03.04. Fidesz-Magyar Polgári Szövetség - Keresztény Demokrata Néppárt  

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2018- 7    
2014-2018 20