Készült: 2020.09.27.22:17:15 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Gazdasági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1998.06.25.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Gazdasági bizottság tagjai változásának elrejtése

Gazdasági bizottság tagjainak változásai (30 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Latorcai János (Fidesz) Elnök 1998.07.08. 2002.05.14. Varga Mihály (Fidesz)
Varga Mihály (Fidesz) Elnök 1998.06.25. 1998.07.07.  
Podolák György (MSZP) Alelnök 2001.04.18. 2002.05.14. Puch László (MSZP)
Puch László (MSZP) Alelnök 1998.06.25. 2001.04.17.  
Zakó László (FKGP) Alelnök 1998.06.25. 2001.06.26.  
Kovács Kálmán (SZDSZ) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Zakó László (MIÉP) Alelnök 2001.12.27. 2002.05.14.  
Zakó László (független) Alelnök 2001.06.27. 2001.12.26.  
Ágota Gábor (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1999.09.30.  
Balla György (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Domokos László (Fidesz) Tag 1999.10.01. 2001.09.04. Ágota Gábor (Fidesz)
Dr. Horváth János (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz) Tag 2001.09.04. 2002.05.14. Domokos László (Fidesz)
Ivanics István (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Kósa Lajos (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1998.11.03.  
Dr. Latorcai János (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1998.07.07.  
Lázár Mózes (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Márton Attila (Fidesz) Tag 1998.11.04. 2002.05.14. Kósa Lajos (Fidesz)
Molnár Oszkár (Fidesz) Tag 2000.06.20. 2002.05.14. Nógrádi László (Fidesz)
Nógrádi László (Fidesz) Tag 1998.07.08. 2000.06.19. Dr. Latorcai János (Fidesz)
Rigler Zoltán (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Várkonyi András (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Végh László (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Csiha Judit (MSZP) Tag 1998.06.25. 1999.03.01.  
Dr. Csiha Judit (MSZP) Tag 2001.09.04. 2002.05.14. Schalkhammer Antal (MSZP)
Farkas Imre (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Fritz Péter (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Göndör István (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Kálmán András (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Kovács Tibor (MSZP) Tag 1999.03.02. 2002.05.14. Dr. Csiha Judit (MSZP)
Molnár Albert (MSZP) Tag 2000.05.02. 2002.05.14. Dr. Sáling József (MSZP)
Podolák György (MSZP) Tag 1998.06.25. 2001.04.17.  
Puch László (MSZP) Tag 2001.04.18. 2001.09.04. Podolák György (MSZP)
Dr. Sáling József (MSZP) Tag 1998.06.25. 2000.05.02.  
Schalkhammer Antal (MSZP) Tag 1998.06.25. 2001.09.04.  
Dr. Suchman Tamás (MSZP) Tag 2001.09.04. 2002.05.14. Puch László (MSZP)
Tóth Sándor (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Atyánszky György (FKGP) Tag 1998.06.25. 2001.09.19.  
Balogh József (FKGP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Czoma Kálmán (FKGP) Tag 1998.06.25. 2000.02.01.  
Dr. Tímár György (FKGP) Tag 2000.02.01. 2002.05.14. Czoma Kálmán (FKGP)
Szalay Gábor (SZDSZ) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Herényi Károly (MDF) Tag 1999.11.09. 2002.05.14.  
Németh Zsolt (MDF) 1 Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Zilahi József (MDF) Tag 1998.06.25. 1999.10.11.  
Dr. Gidai Erzsébet (MIÉP) Tag 1998.06.25. 2002.01.20.  
Atyánszky György (független) Tag 2001.09.20. 2001.12.11.  
Dr. Gidai Erzsébet (független) Tag 2002.01.21. 2002.05.14.  
Dr. Torgyán József (független) Tag 2001.12.11. 2002.05.14. Atyánszky György (független)

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Gazdasági bizottság Fidesz 11 36.67%
MSZP 10 33.33%
FKGP 2 6.67%
SZDSZ 2 6.67%
MDF 2 6.67%
MIÉP 1 3.33%
független 2 6.67%
Összesen 30 100.00%

Gazdasági bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok