Készült: 2021.09.27.11:55:06 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Pósán László (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
15708/3 Egyes köznevelést érintő törvények módosításáról Dr. Pósán László (Fidesz) 2021.04.08
13956/3 A felsőoktatás szabályozására vonatkozó és egyes kapcsolódó törvények módosításáról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Halász János (Fidesz) 2020.12.02
10856/4 Magyarország 2021. évi központi költségvetésének megalapozásáról Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz) 2020.06.10
9920/3 A nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény, valamint egyes kapcsolódó törvények módosításáról Dr. Pósán László (Fidesz) 2020.04.09
710/2 A Nemzeti Közszolgálati Egyetem fenntartói jogait érintő egyes törvények módosításáról Dr. Pósán László (Fidesz) 2018.07.04