Készült: 2020.09.30.02:55:50 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A 2002-2010 közötti lakossági deviza-eladósodás okainak feltárását, valamint az esetleges kormányzati felelősséget vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2011.09.26.
Megszűnés 2012.01.25.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Alkotmányügyi bizottság


A 2002-2010 közötti lakossági deviza-eladósodás okainak feltárását, valamint az esetleges kormányzati felelősséget vizsgáló albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz) Elnök 2011.09.27. 2012.01.25.  
Dr. Vas Imre (Fidesz) Alelnök 2011.09.27. 2012.01.25.  
Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik) Alelnök 2011.09.27. 2012.01.25.  
Dr. Horváth Zsolt (Veszprém) (Fidesz) 1 Tag 2011.09.27. 2012.01.25.  
Kozma Péter (Fidesz) Tag 2011.09.27. 2012.01.25.  
Dr. Molnár Attila (Fidesz) Tag 2011.09.27. 2012.01.25.  
Dr. Ipkovich György (MSZP) Tag 2011.09.27. 2012.01.25.  
Dr. Steiner Pál (MSZP) Tag 2011.09.27. 2012.01.25.  
Dr. Schiffer András (LMP) Tag 2011.09.27. 2012.01.25.  


A 2002-2010 közötti lakossági deviza-eladósodás okainak feltárását, valamint az esetleges kormányzati felelősséget vizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése