Készült: 2020.07.07.12:30:38 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.12.02.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Foglalkoztatatási bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (8 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Bernáth Ildikó (Fidesz) Elnök 1999.02.24. 2002.05.14. Domokos László (Fidesz)
Domokos László (Fidesz) Elnök 1998.12.02. 1999.02.08.  
Dr. Frajna Imre (Fidesz) Tag 2001.09.19. 2002.05.14. Mádi László (Fidesz)
Lévai Tibor (Fidesz) Tag 1999.03.16. 2002.05.14.  
Mádi László (Fidesz) Tag 1999.03.16. 2001.07.31.  
Paszternák László (MSZP) Tag 2001.05.23. 2002.05.14.  
Dr. Sáling József (MSZP) Tag 2001.05.23. 2002.05.14.  
Dr. Orosházi György (FKGP) Tag 1999.03.16. 2002.05.14.  
Tardos Márton (SZDSZ) Tag 1999.03.16. 2002.05.14.  
Kiss Andor (MIÉP) Tag 1999.03.16. 2001.02.13.  
Rozgonyi Ernő (MIÉP) Tag 2001.05.23. 2002.05.14. Kiss Andor (MIÉP)


 
Európai integrációs albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 9 4/2001 2001.10.30. Határozatképes 1:00
2 8 3/2001 2001.09.18. Határozatképes 0:50
3 7 2/2001 2001.06.12. Határozatképes 0:40
4 6 1/2001 2001.05.22. Határozatképes 0:30
5 5 5/2000 2000.11.21. Határozatképes 0:40
6 4 4/2000 2000.10.30. Határozatképes 1:20
7 3 3/2000 2000.10.10. Határozatképes 0:20
8 2 2/2000 2000.06.05. Határozatképes 0:50
9 1 1/2000 2000.05.16. Határozatképes 1:00