Készült: 2019.10.19.15:32:55 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Közlekedési albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2014.11.05.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Közlekedési albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Manninger Jenő (Fidesz) Elnök 2015.12.08. 2018.05.07. Dr. Völner Pál (Fidesz)
Dr. Völner Pál (Fidesz) Elnök 2014.11.05. 2015.10.19.  
Hadházy Sándor (Fidesz) Tag 2015.12.08. 2018.05.07.  
Manninger Jenő (Fidesz) Tag 2015.03.24. 2015.12.08.  
Riz Gábor (Fidesz) Tag 2015.03.24. 2018.05.07.  
Volner János (Jobbik) Tag 2014.11.05. 2018.05.07.  
Z. Kárpát Dániel (Jobbik) Tag 2015.12.08. 2018.05.07.  


Közlekedési albizottság üléseinek megjelenítése