Készült: 2020.04.08.09:08:58 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A bizottsági módosító javaslatokra vonatkozó rendelkezéseket felülvizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2012.07.09.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Alkotmányügyi bizottság


A bizottsági módosító javaslatokra vonatkozó rendelkezéseket felülvizsgáló albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Salamon László (KDNP) Elnök 2012.07.09. 2013.02.24.  
Dr. Steiner Pál (MSZP) Alelnök 2012.07.09. 2014.05.05.  
Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz) Tag 2012.07.09. 2014.05.05.  
Dr. Vas Imre (Fidesz) Tag 2012.07.09. 2014.05.05.  
Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik) Tag 2012.07.09. 2014.05.05.  
Dr. Schiffer András (LMP) Tag 2012.07.09. 2013.02.11.  


A bizottsági módosító javaslatokra vonatkozó rendelkezéseket felülvizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése