Készült: 2019.12.15.19:20:57 Dinamikus lap

Dr. Takács Imre

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Hajdú-Bihar megye 7.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Hajdú-Bihar megye 7.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Idegenforgalmi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
    Gyógy- és termálturizmus albizottság
Alelnök 1998.10.07. 2002.05.14.
   Az Idegenforgalmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 1999.02.04. 2002.05.14.
1994-98 Számvevőszéki bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 38 57

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 458 2  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem   1954
egyetemi diploma Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem   1967
egyetemi doktor Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem   1975

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási
orosz társalgási