Készült: 2019.12.10.12:23:16 Dinamikus lap

Gyimóthy Géza

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 FKGP 1998.06.18. 2001.09.19.
független 2001.09.20. 2002.05.14.
1994-98 FKGP 1994.06.28. 1998.06.17.

Tisztségek
Tisztség tól ig
az Országgyűlés alelnöke 1998.06.18. 2001.09.19.
jegyző 1997.11.11. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Komárom-Esztergom megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 2001.12.11. 2002.05.14.
1994-98 Mezőgazdasági bizottság Alelnök 1994.06.28. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 7 88

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 39 8376  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Agrártudományi Egyetem, Gödöllő   1976

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német alapfokú