Készült: 2019.12.16.10:03:55 Dinamikus lap

Csige József

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1998-2002 MSZP frakcióvez. h. 2001.06.12. 2001.06.12.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Hajdú-Bihar megye 8.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Hajdú-Bihar megye 8.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Kulturális és sajtó bizottság Tag 2001.02.13. 2002.05.14.
   Millenniumi albizottság
Tag 1998.10.21. 2001.02.13.
   Millenniumi albizottság
Alelnök 2001.02.13. 2002.05.14.
Oktatási és tudományos bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Az Oktatási és tudományos bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1998.12.09. 2002.05.14.
1994-98 Oktatási, tudományos, ifjúsági és sport bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 9 118

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 48    

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Kossuth Lajos Tudományegyetem   1970

Nyelvismeret
Nyelv Foka
orosz alapfokú