Készült: 2020.08.08.08:57:59 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Vállalkozás- és kutatásfejlesztési albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.10.04.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági és informatikai bizottság


Vállalkozás- és kutatásfejlesztési albizottság tagjainak változásai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Józsa István (MSZP) Elnök 2006.10.04. 2010.05.13.  
Gazda László (MSZP) Tag 2006.10.04. 2010.05.13.  
Hagyó Miklós (MSZP) Tag 2006.10.04. 2007.06.25.  
Horváth Csaba (MSZP) Tag 2006.10.04. 2010.02.18.  
Dr. Kálmán András (MSZP) Tag 2006.10.04. 2010.05.13.  
Molnár Gyula (MSZP) Tag 2006.10.04. 2006.11.13.  
Márfai Péter (MSZP) Tag 2006.10.04. 2010.05.13.  
Dr. Suchman Tamás (MSZP) Tag 2006.10.04. 2010.05.13.  
Bencsik János (Fidesz) Tag 2006.10.04. 2010.05.13.  
Püski András (Fidesz) Tag 2006.10.04. 2010.05.13.  
Szatmáry Kristóf (Fidesz) Tag 2006.10.04. 2010.05.13.  
Deák András (KDNP) Tag 2006.10.04. 2007.10.20.  
Dr. Latorcai János (KDNP) Tag 2006.10.04. 2010.05.13.  


 
Vállalkozás- és kutatásfejlesztési albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 3 3/2008 2008.10.15. Határozatképes 1:25
2 2 2/2008 2008.05.13. Határozatképes 0:37
3 1 1/2008 2008.02.12. Határozatképes 0:55