Készült: 2020.06.07.02:29:17 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Vizsgálóbizottság a Budapest Bank részére juttatott állami támogatás körülményeinek tisztázására
Típus vizsgáló
Létrehozás 1995.06.17.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Vizsgálóbizottság a Budapest Bank részére juttatott állami támogatás körülményeinek tisztázására tagjai változásának elrejtése

Vizsgálóbizottság a Budapest Bank részére juttatott állami támogatás körülményeinek tisztázására tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kósa Lajos (FIDESZ-MPP) Elnök 1995.06.17. 1998.06.17.  
Ungár Klára (SZDSZ) Alelnök 1995.06.17. 1998.06.17.  
Puch László (MSZP) Tag 1995.06.17. 1998.06.17.  
Dr. Toller László (MSZP) Tag 1995.06.17. 1998.06.17.  
Dr. Matyi László (SZDSZ) Tag 1995.06.17. 1998.06.17.  
Dr. Szabó Iván (MDF) Tag 1995.06.17. 1996.03.10.  
Dr. Rott Nándor (FKGP) Tag 1995.06.17. 1997.12.03.  
Csépe Béla (KDNP) Tag 1995.06.17. 1997.07.21.  
Dr. Szabó Iván (Néppárt-MDNP) Tag 1996.03.11. 1998.06.17.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Vizsgálóbizottság a Budapest Bank részére juttatott állami támogatás körülményeinek tisztázására MSZP 2 33.33%
SZDSZ 2 33.33%
Fidesz 1 16.67%
Néppárt-MDNP 1 16.67%
Összesen 6 100.00%

Vizsgálóbizottság a Budapest Bank részére juttatott állami támogatás körülményeinek tisztázásáranak nincs albizottsága.