Készült: 2020.07.11.16:08:47 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.11.11.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Ifjúsági bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Gyürk András (Fidesz) Elnök 1998.11.11. 2002.05.14.  
Szabó Imre (MSZP) Alelnök 1998.11.11. 2002.05.14.  
Fehérvári Tamás (Fidesz) Tag 1998.11.11. 2002.05.14.  
Imre Zsolt (Fidesz) Tag 1998.12.16. 2002.05.14. Koncz Ferenc (Fidesz)
Koncz Ferenc (Fidesz) Tag 1998.11.11. 1998.12.15.  
Zsigó Róbert (Fidesz) Tag 1998.11.11. 2002.05.14.  
Juhász Gábor (MSZP) Tag 1998.11.11. 2002.05.14.  
Horn Gábor (SZDSZ) Tag 1998.11.11. 2000.09.05.