Készült: 2020.11.27.03:53:44 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

A Honvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.18.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Honvédelmi bizottság


A Honvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Simicskó István (Fidesz) Elnök 2002.06.18. 2006.05.15.  
Dr. Dávid Gyula (MSZP) Tag 2002.10.30. 2004.11.29.  
Érsek Zsolt (MSZP) Tag 2002.10.30. 2003.02.04.  
Márfai Péter (MSZP) Tag 2003.02.05. 2006.05.15. Érsek Zsolt (MSZP)
Dr. Simon Gábor (MSZP) Tag 2004.12.06. 2006.05.15. Dr. Dávid Gyula (MSZP)
Mécs Imre (SZDSZ) Tag 2002.06.18. 2006.05.15.  
Karsai Péter (MDF) Tag 2002.10.30. 2006.05.15.