Készült: 2020.11.28.23:33:50 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Szili Katalin

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/5598 A családok támogatásáról szóló 1998. évi LXXXIV. törvény módosításáról Dr. Kökény Mihály (MSZP), Dr. Szili Katalin (MSZP) 2001.12.07
K/5424 Mi és ki védi az állatvédőket? Dr. Szili Katalin (MSZP) 2001.11.09
K/5423 A kistérségek besorolásának tárgyában. Dr. Szili Katalin (MSZP) 2001.11.09
T/4753 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről szóló 2000. évi CXXXIII. törvény módosításáról Dr. Szili Katalin (MSZP), Dr. Szekeres Imre (MSZP) 2001.06.21
T/4706 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978.évi IV. törvény és az állatok védelméről és kíméletéről szóló 1998. évi XXVIII. törvény módosításáról Dr. Szili Katalin (MSZP), Hegyi Gyula (MSZP) 2001.06.12
T/4244 Az egyenlő bánásmódról és a hátrányos megkülönböztés tilalmáról Kósáné Dr. Kovács Magda (MSZP), Dr. Szili Katalin (MSZP) 2001.04.20
T/4168 A jövő nemzedékek országgyűlési biztosáról Dr. Szili Katalin (MSZP), Hegyi Gyula (MSZP) 2001.04.11
K/4154 A beruházási program adókötelezettsége Dr. Szili Katalin (MSZP) 2001.04.06
K/4153 Múzeumi és könyvtári intézményeket látogatók kedvezményei. Dr. Szili Katalin (MSZP) 2001.04.06
K/4152 Kisiskoláink fennmaradása Dr. Szili Katalin (MSZP) 2001.04.06
A/3801 Van-e még lehetőség együttműködésre a süllyedő hajón? Dr. Szili Katalin (MSZP) 2001.02.12
K/3543 Pécs város ISPA pályázatáról Dr. Szili Katalin (MSZP), Dr. Toller László (MSZP) 2000.12.06