Készült: 2021.08.05.02:43:44 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Keleti György

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
5159/24 A helyi önkormányzatok 2002. évi új címzett támogatásáról, valamint egyes címzett támogatással folyamatban lévő beruházások eredeti döntéseinek módosításáról Keleti György (MSZP) 2001.10.17
2236/5 A politikusokról és más közéleti személyiségekről, valamint azok családtagjairól az előző parlamenti ciklusban folytatott törvénytelen és titkos adatgyűjtés vizsgálatáról Keleti György (MSZP) 2000.03.02
758/14 A közbeszerzésekről szóló 1995.évi XL törvény módosításáról Keleti György (MSZP) 1999.03.22