Készült: 2019.10.21.05:48:24 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Honvédelmi és rendészeti bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2014.05.06.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Honvédelmi és rendészeti bizottság tagjai változásának elrejtése

Honvédelmi és rendészeti bizottság tagjainak változásai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kósa Lajos (Fidesz) Elnök 2014.05.06. 2017.10.02.  
Németh Szilárd István (Fidesz) Elnök 2017.10.02. 2018.05.07. Kósa Lajos (Fidesz)
Dr. Simon Miklós (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Harangozó Tamás (MSZP) 1 Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Firtl Mátyás (KDNP) Alelnök 2014.06.02. 2018.05.07.  
Ágh Péter (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Bíró Márk (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Vas Imre (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Mirkóczki Ádám (Jobbik) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Vadai Ágnes (független) Tag 2014.05.26. 2018.05.07.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Honvédelmi és rendészeti bizottság Fidesz 5 55.56%
MSZP 1 11.11%
Jobbik 1 11.11%
KDNP 1 11.11%
független 1 11.11%
Összesen 9 100.00%

Honvédelmi és rendészeti bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Honvédelmi és rendészeti bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok