Készült: 2020.09.29.10:47:01 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Sportlétesítmények fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.10.19.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Sport- és turizmusbizottság


Sportlétesítmények fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kovács Péter (Fidesz) Elnök 2010.10.19. 2014.05.05.  
Hadházy Sándor (Fidesz) Tag 2010.10.19. 2014.05.05.  
Lasztovicza Jenő (Fidesz) Tag 2010.10.19. 2014.05.05.  
Vincze László (Fidesz) Tag 2010.10.19. 2013.02.28.  
Horváth András Tibor (MSZP) Tag 2010.10.19. 2014.05.05.  
Dr. Varga László (MSZP) Tag 2010.10.19. 2011.11.14.  
Szilágyi György (Jobbik) Tag 2010.10.19. 2014.05.05.