Készült: 2020.04.09.03:04:35 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A Kulturális és sajtóbizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.05.25.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Kulturális és sajtóbizottság


A Kulturális és sajtóbizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Mandur László (MSZP) Elnök 2013.04.15. 2013.11.18. Karácsony Gergely (független)
Novák Előd (Jobbik) Elnök 2010.06.23. 2010.12.13.  
Karácsony Gergely (LMP) Elnök 2010.12.13. 2013.02.11. Novák Előd (Jobbik)
Gyutai Csaba (Fidesz) Tag 2010.06.23. 2010.10.25.  
Kiss Attila (Fidesz) Tag 2010.06.23. 2010.10.18.  
Lukács László (Fidesz) Tag 2010.06.23. 2010.10.25.  
Lukács László (Fidesz) Tag 2010.11.02. 2014.05.05. Gyutai Csaba (Fidesz)
Menczer Erzsébet (Fidesz) Tag 2010.11.02. 2014.05.05. Lukács László (Fidesz)
Németh Zoltán (Fidesz) Tag 2010.11.02. 2014.05.05. Karvalics Ottó (KDNP)
Szabó Csaba (Fidesz) Tag 2010.11.02. 2014.05.05. Kiss Attila (Fidesz)
Dr. Hiller István (MSZP) Tag 2010.06.23. 2014.05.05.  
Novák Előd (Jobbik) Tag 2010.12.13. 2014.05.05.  
Karvalics Ottó (KDNP) Tag 2010.06.23. 2010.10.18.  
Karácsony Gergely (LMP) Tag 2010.06.23. 2010.12.13.  


A Kulturális és sajtóbizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése