Készült: 2021.09.27.02:53:00 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1990-94

Nemzetbiztonsági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1990.05.03.
Megszűnés 1994.06.27.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Nemzetbiztonsági bizottság tagjai változásának elrejtése

Nemzetbiztonsági bizottság tagjainak változásai (13 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Demszky Gábor (SZDSZ) Elnök 1990.05.03. 1990.11.30.  
Dr. Kövér László (FIDESZ) 1 Elnök 1990.12.15. 1993.07.01.  
Wachsler Tamás (FIDESZ) Elnök 1993.07.01. 1994.06.27.  
Dr. Kátay Zoltán (MDF) Alelnök 1992.02.01. 1994.06.27.  
Szokolay Zoltán (MDF) Alelnök 1990.05.03. 1992.01.20.  
Dr. Horváth László (Kisgazda) Alelnök 1992.10.13. 1994.06.27.  
Bereczki Vilmos (FKGP) Titkár 1990.05.03. 1991.06.18.  
Dr. Horváth László (FKGP) Titkár 1991.06.18. 1992.02.23.  
Dr. Horváth László (Kisgazda) Titkár 1992.02.24. 1992.10.13.  
Dr. Horváth Balázs (MDF) Tag 1993.09.08. 1994.06.27.  
Dr. Ilkei Csaba (MDF) Tag 1990.05.03. 1991.09.02.  
Dr. Kátay Zoltán (MDF) Tag 1990.05.03. 1992.01.31.  
Petronyák László (MDF) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Pongrácz József (MDF) Tag 1991.09.17. 1994.06.27.  
Sándorfi György (MDF) Tag 1992.02.11. 1993.07.06.  
Szarvas Béla (MDF) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Kőszeg Ferenc (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Mécs Imre (SZDSZ) Tag 1990.05.03. 1994.06.27.  
Dr. Kovács Béla (FKGP) Tag 1990.05.03. 1992.02.23.  
Dr. Kovács Béla (Kisgazda) Tag 1992.02.24. 1994.06.27.  
Dr. Gál Zoltán (MSZP) Tag 1990.05.03. 1991.02.19.  
Keleti György (MSZP) Tag 1992.09.18. 1994.06.27.  
Kovács Jenő (MSZP) Tag 1991.02.19. 1992.09.01.  
Fodor Gábor (FIDESZ) Tag 1990.05.03. 1992.03.24.  
Dr. Kövér László (FIDESZ) 1 Tag 1990.12.04. 1990.12.15.  
Dr. Kövér László (FIDESZ) 1 Tag 1993.07.01. 1994.06.27.  
Wachsler Tamás (FIDESZ) Tag 1992.03.24. 1993.07.01.  
Dr. Inotay Ferenc (KDNP) Tag 1990.09.10. 1994.06.27.  
Dr. Keresztes Sándor (KDNP) Tag 1990.05.03. 1990.08.31.  
Dr. Ilkei Csaba (független) Tag 1991.09.03. 1991.09.16.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Nemzetbiztonsági bizottság MDF 5 38.46%
SZDSZ 2 15.38%
EKgP 2 15.38%
MSZP 1 7.69%
Fidesz 2 15.38%
KDNP 1 7.69%
Összesen 13 100.00%

Nemzetbiztonsági bizottságnak nincs albizottsága.