Készült: 2020.09.23.06:25:45 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Állattenyésztési albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2018.06.26.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság

Állattenyésztési albizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése

Állattenyésztési albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Horváth István (Fidesz) Elnök 2020.04.14.   Pócs János (Fidesz)
Pócs János (Fidesz) Elnök 2018.06.26. 2020.01.14.  
Lázár János (Fidesz) 1 Tag 2018.06.26. 2020.03.23.  
Pócs János (Fidesz) Tag 2020.04.14.    
Dr. Steinmetz Ádám (Jobbik) Tag 2018.06.26.