Készült: 2019.10.19.15:31:36 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

A miniszterelnök titkosszolgálatokkal összefüggő tevékenységének és múltjának tényeit és következményeit vizsgáló bizottság
Típus vizsgáló
Létrehozás 2002.07.09.
Megszűnés 2002.08.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


A miniszterelnök titkosszolgálatokkal összefüggő tevékenységének és múltjának tényeit és következményeit vizsgáló bizottság tagjai változásának elrejtése

A miniszterelnök titkosszolgálatokkal összefüggő tevékenységének és múltjának tényeit és következményeit vizsgáló bizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Balogh László (MDF) Elnök 2002.07.09. 2002.08.15.  
Dr. Toller László (MSZP) Alelnök 2002.07.09. 2002.08.15.  
Dr. Csiha Judit (MSZP) Tag 2002.07.09. 2002.08.01.  
Dr. Vadai Ágnes (MSZP) Tag 2002.07.09. 2002.08.15.  
Dr. Wiener György (MSZP) Tag 2002.08.01. 2002.08.15. Dr. Csiha Judit (MSZP)
Körömi Attila (Fidesz) Tag 2002.07.09. 2002.08.15.  
Nyitray András (Fidesz) Tag 2002.07.09. 2002.08.15.  
Dr. Simicskó István (Fidesz) Tag 2002.07.09. 2002.08.15.  
Dr. Bőhm András (SZDSZ) Tag 2002.07.09. 2002.08.15.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
nincs

A miniszterelnök titkosszolgálatokkal összefüggő tevékenységének és múltjának tényeit és következményeit vizsgáló bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
A miniszterelnök titkosszolgálatokkal összefüggő tevékenységének és múltjának tényeit és következményeit vizsgáló bizottságnak nincs albizottsága.

Nem tárgyalt irományt.