Készült: 2020.09.23.19:21:31 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Balsai István

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
H/3651 A budapesti Kossuth Lajos tér rekonstrukciójáról Lázár János (Fidesz), Harrach Péter (KDNP), Dr. Balsai István (Fidesz), L. Simon László (Fidesz) 2011.06.24
T/3200 Az Alkotmánybíróságról szóló 1989. évi XXXII. törvény módosításáról Lázár János (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz)
2011.05.16.: Talabér Márta (Fidesz)
2011.05.13
T/3199 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvénynek az Alaptörvénnyel összefüggő egyes átmeneti rendelkezések megalkotása érdekében szükséges módosításáról Lázár János (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz)
2011.05.16.: Talabér Márta (Fidesz)
2011.05.13
T/2227 A 2006 őszi tömegoszlatásokkal összefüggő elítélések orvoslásáról Dr. Balsai István (Fidesz) 2011.02.02
T/1447 Az egyes gazdasági és pénzügyi tárgyú törvények megalkotásáról, illetve módosításáról szóló 2010. évi XC. törvény módosításáról Lázár János (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP) 2010.10.26
T/1446 Az Alkotmánybíróságról szóló 1989. évi XXXII. törvény módosításáról Lázár János (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP) 2010.10.26
T/1445 A Magyar Köztársaság Alkotmányáról szóló 1949. évi XX. törvény módosításáról Lázár János (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP) 2010.10.26
H/178 Az Alkotmányelőkészítő eseti bizottság létrehozásáról Dr. Balsai István (Fidesz), Lázár János (Fidesz) 2010.06.02
T/25 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Lázár János (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Dr. Rubovszky György (KDNP) 2010.05.17