Készült: 2020.09.27.13:09:23 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1990-94

Európai Közösségi Ügyek Bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 1992.06.23.
Megszűnés 1994.06.28.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Európai Közösségi Ügyek Bizottsága tagjai változásának elrejtése

Európai Közösségi Ügyek Bizottsága tagjainak változásai (16 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Hörcsik Richard (MDF) 1 Elnök 1992.06.23. 1994.06.27.  
Szalay Gábor (SZDSZ) Alelnök 1992.06.23. 1994.06.27.  
Dr. Szájer József (FIDESZ) Alelnök 1992.06.23. 1994.06.27.  
Bethlen István (MDF) Tag 1992.06.23. 1994.06.27.  
Bogárdi Zoltán (MDF) Tag 1992.06.23. 1994.06.27.  
Dr. Bratinka József (MDF) Tag 1993.03.09. 1994.06.27.  
Csóti György (MDF) Tag 1992.06.23. 1994.06.27.  
Dr. Eörsi Mátyás (SZDSZ) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Dr. Magyar Bálint (SZDSZ) Tag 1992.06.23. 1994.06.27.  
Dr. Iván Géza (FKGP) Tag 1992.06.23. 1992.09.20.  
Kováts László (Kisgazda) Tag 1992.06.23. 1994.06.27.  
Dr. Ómolnár Miklós (Kisgazda) Tag 1992.06.23. 1994.06.27.  
Dr. Békesi László (MSZP) Tag 1992.06.23. 1994.06.27.  
Dr. Vastagh Pál (MSZP) Tag 1992.06.23. 1994.06.27.  
Hegedűs István (FIDESZ) Tag 1993.07.01. 1994.06.27.  
Rockenbauer Zoltán (FIDESZ) Tag 1992.06.23. 1993.07.01.  
Dr. Horváth Tivadar (KDNP) Tag 1992.06.23. 1994.06.27.  
Dr. Karcsay Sándor (KDNP) Tag 1992.10.13. 1994.06.27.  
Dr. Lukács Tamás (KDNP) Tag 1992.06.23. 1993.03.09.  
Dr. Iván Géza (független) Tag 1992.09.21. 1992.10.13.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Európai Közösségi Ügyek Bizottsága MDF 5 31.25%
SZDSZ 3 18.75%
EKgP 2 12.50%
MSZP 2 12.50%
Fidesz 2 12.50%
KDNP 2 12.50%
Összesen 16 100.00%

Európai Közösségi Ügyek Bizottságanak nincs albizottsága.