Készült: 2019.10.21.23:43:25 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Informatikai és távközlési albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.07.12.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Informatikai és távközlési albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Koszorús László (Fidesz) Elnök 2010.07.12. 2014.05.05.  
Dr. Baja Ferenc (MSZP) Alelnök 2010.07.12. 2014.05.05.  
Dr. Kupcsok Lajos (Fidesz) 1 Tag 2011.06.06. 2014.05.05. Szatmáry Kristóf (Fidesz)
Román István (Fidesz) Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  
Szatmáry Kristóf (Fidesz) Tag 2010.07.12. 2011.02.14.  
Hegedűs Tamás (Jobbik) Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  
Schön Péter (Jobbik) Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  
Dr. Seszták Miklós (KDNP) Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

Informatikai és távközlési albizottság üléseinek megjelenítése