Készült: 2020.08.06.21:45:28 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Idegenforgalmi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1998.06.25.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Idegenforgalmi bizottság tagjai változásának elrejtése

Idegenforgalmi bizottság tagjainak változásai (22 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Katona Béla (MSZP) Elnök 1998.06.25. 2001.02.13.  
Pál Béla (MSZP) Elnök 2001.02.13. 2002.05.14. Dr. Katona Béla (MSZP)
Lasztovicza Jenő (Fidesz) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Orosházi György (FKGP) Alelnök 2001.04.17. 2002.05.14. Dr. Várhelyi András (FKGP)
Dr. Várhelyi András (FKGP) Alelnök 1998.06.25. 2001.04.17.  
Bánki Erik (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Bóka István (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Hadházy Sándor (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Herbst János (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Kovács Ferenc (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Lévai Tibor (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Molnár Oszkár (Fidesz) Tag 2000.06.20. 2002.05.14. Nógrádi László (Fidesz)
Nógrádi László (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2000.06.20.  
Burány Sándor (MSZP) Tag 1998.06.25. 2000.02.08.  
Herbály Imre (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Katona Béla (MSZP) Tag 2001.02.13. 2002.05.14.  
Korózs Lajos (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Pál Béla (MSZP) Tag 1998.06.25. 2001.02.13.  
Sibak András (MSZP) Tag 2000.02.08. 2002.05.14. Burány Sándor (MSZP)
Dr. Takács Imre (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Horváth Béla (FKGP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Kékkői Zoltán József (FKGP) Tag 1998.06.25. 2001.01.01.  
Dr. Kurucsai Csaba (FKGP) Tag 2001.01.01. 2001.05.08. Kékkői Zoltán József (FKGP)
Pancza István (FKGP) Tag 2001.05.08. 2002.05.14.  
T. Asztalos Ildikó (SZDSZ) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Herényi Károly (MDF) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Bogdán Emil (MIÉP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Gyuga Pál (független) Tag 2001.06.19. 2002.05.14.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Idegenforgalmi bizottság Fidesz 8 36.36%
MSZP 7 31.82%
FKGP 3 13.64%
SZDSZ 1 4.55%
MDF 1 4.55%
MIÉP 1 4.55%
független 1 4.55%
Összesen 22 100.00%

Idegenforgalmi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok