Készült: 2020.08.10.14:09:44 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

A Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.06.28.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Foglalkoztatási bizottság


A Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kontur Pál (Fidesz) Elnök 2006.06.28. 2010.05.13.  
Filló Pál (MSZP) Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  
Nagy László (MSZP) Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  
Rákóczy Attila István (MSZP) Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  
Czomba Sándor (Fidesz) 1 Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  


A Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése