Készült: 2020.05.28.04:23:35 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A Közös Agrárpolitikával (KAP) foglalkozó albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.05.27.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


A Közös Agrárpolitikával (KAP) foglalkozó albizottság tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Varga Géza (Jobbik) Elnök 2010.06.14. 2014.05.05.  
Farkas Sándor (Fidesz) Tag 2010.06.14. 2014.05.05.  
Obreczán Ferenc (Fidesz) Tag 2010.06.14. 2014.05.05.  
Dr. Zsiga Marcell (Fidesz) Tag 2010.06.14. 2012.02.27.  
Ficsor Ádám (MSZP) Tag 2010.06.14. 2011.10.23.  
Sáringer-Kenyeres Tamás (KDNP) Tag 2010.06.14. 2014.05.05.  


A Közös Agrárpolitikával (KAP) foglalkozó albizottság üléseinek megjelenítése