Készült: 2020.09.21.15:32:16 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

A Honvédelmi és rendészeti bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2019.01.09.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Honvédelmi és rendészeti bizottság

A Honvédelmi és rendészeti bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése

A Honvédelmi és rendészeti bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság tagjainak változásai (7 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kósa Lajos (Fidesz) Elnök 2019.01.09.    
Bíró Márk (Fidesz) Tag 2019.01.09.    
Hubay György (Fidesz) Tag 2019.01.09.    
Dr. Simon Miklós (Fidesz) Tag 2019.01.09.    
Ágh Péter (Fidesz) Tag 2019.01.09. 2020.05.05.  
Dr. Varga-Damm Andrea (Jobbik) Tag 2019.06.04. 2020.05.27.  
Móring József Attila (KDNP) Tag 2019.01.09.    
Dr. Harangozó Tamás (MSZP) 1 Tag 2019.01.09.    
Dr. Vadai Ágnes (DK) Tag 2019.01.09.    
Demeter Márta (LMP) Tag 2019.01.09. 2019.02.18.