Készült: 2020.07.14.06:10:23 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Európai ügyek albizottsága
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.06.28.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Foglalkoztatási bizottság


Európai ügyek albizottsága tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Kiss Ferenc (MSZP) Elnök 2006.06.28. 2010.05.13.  
Dr. Bóth János (MSZP) 1 Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  
Czomba Sándor (Fidesz) 1 Tag 2007.03.13. 2010.05.13.  


Európai ügyek albizottsága üléseinek megjelenítése