Készült: 2019.12.15.11:39:39 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Európai ügyek bizottsága
Típus állandó
Létrehozás 2018.05.08.
Megszűnés  
Helyiség  
E-mail eub@parlament.hu
Honlap Honlap
Főbizottság  

Európai ügyek bizottsága jelenlegi tagjainak megjelenítése
Európai ügyek bizottsága tagjai változásának elrejtése

Európai ügyek bizottsága tagjainak változásai (9 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz) 1 Elnök 2018.05.08.    
Tessely Zoltán (Fidesz) Alelnök 2018.05.08.    
Bana Tibor (Jobbik) Alelnök 2018.05.08.    
Dr. Oláh Lajos (DK) Alelnök 2018.05.08.    
Csöbör Katalin (Fidesz) Tag 2018.05.08.    
Dunai Mónika (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2018.10.15.  
Fenyvesi Zoltán (Fidesz) Tag 2018.05.08. 2018.10.15.  
Horváth István (Fidesz) Tag 2018.10.15.   Dunai Mónika (Fidesz)
Riz Gábor (Fidesz) Tag 2018.10.15.   Fenyvesi Zoltán (Fidesz)
Juhász Hajnalka (KDNP) Tag 2018.05.08.    
Ungár Péter (LMP) 1 Tag 2018.05.08. 2018.10.15.  
Dr. Szél Bernadett (független) Tag 2018.10.15.   Ungár Péter (LMP) 1

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Európai ügyek bizottsága Fidesz 5 55.56%
Jobbik 1 11.11%
KDNP 1 11.11%
DK 1 11.11%
független 1 11.11%
Összesen 9 100.00%

Európai ügyek bizottsága üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Európai ügyek bizottságanak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok